СПА-день

СПА-день

СПА-день - пориньте в атмосферу задоволення і комфорту на цілий день. Кращі СПА-процедури подарують Вам можливість втекти від метушні міста, відпочити з користю для здоров'я, розслабитися, відновитися та знайти моральний спокій, наче Ви відпочиваєте на одному з кращих курортів світу. Забудьте про всі свої проблеми і тривоги, та присвятіть час відновленню здоров'я та краси!

У СПА-дні процедури чергують одна одну, а в перервах між ними Ви можете перепочити за чайною церемонією або насолодитися розкішними стравами з меню готелю. СПА-день - це чудова можливість дозволити собі невелику відпустку, не виїжджаючи з Києва. Наші фахівці допоможуть підібрати процедури, які підходять саме Вам.

Відвідайте СПА-центр Elixir Spa Deluxe та дозвольте собі справжній відпочинок! Запрошуйте кращих друзів або подруг, та насолоджуйтесь розкішним відпочинком в затишних кімнатах нашого центру.

За бажанням, процедури можна відвідати удвох, в такому випадку ми допоможемо скласти програму романтичного побачення на цілий день.

Також існує можливість замовити подарунковий сертифікат на готові комплекси процедур «СПА-день». Подаруйте коханій людині незабутню насолоду та чудові емоції!

Замовити послугу!

Всі поля є обов'язковими

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel