Ні для кого не секрет, що в Японії знаються на догляді за обличчям і тілом, тому догодити японкам вкрай важко. Але бренду Cosme Decorte вдалося розтопити серця вибагливих жінок.
Весна – ідеальний час, аби відновити не тільки душу, але й тіло. Почніть оновлення з волосся, для якого зима – завжди неабияке випробування. Якнайшвидше виправити та поліпшити стан допоможе професійна косметика для волосся бренду Napura, яка вже доступна в Elixir Spa Deluxe.
Класика завжди у моді, тому що вона справді дієва, перевірена часом та досвідом і гарантує бажаний результат! Класикою у світі апаратних процедур з корекції фігури є LPG-масаж, який визнаний чи не найбезпечнішою процедурою, яка підходить практично всім.
Elixir Spa Deluxe запрошує на нову процедуру апаратної косметології - ендосферу, яка відповідає і за красу, і за здоров'я.
Пептиди - незамінний компонент антивікової косметики, який мало не зупиняє старіння. Маркетологи покладають на нього великі надії, але так чи все насправді?
Нове десятиліття зустрічає нас багатогранними ідеями оформлення нігтів. Загострена форма змінюється більш плавною, декор межує між елегантністю і епатажем, а пастельні відтінки вже нікому не цікаві.

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel