Тренди у манікюрі на 2020 рік

Нове десятиліття зустрічає нас багатогранними ідеями оформлення нігтів. Загострена форма змінюється більш плавною, декор межує між елегантністю і епатажем, а пастельні відтінки вже нікому не цікаві.

У 2020 році головним стає новаторство, і навіть класичні прийоми знаходять нове бачення.

Мигдалевидна форма

Новий сезон - нова форма нігтів. Мигдалеподібний манікюр візуально подовжує пальці, але не створює дискомфорту в повсякденному житті. А якщо нігті покрити лаком глибоких винних відтінків, то оммаж на жінку-вамп з кіно 70-х готовий.

Френч

Класика манікюрного мистецтва, яка на час пішла в тінь, тепер знову актуальна. Але версія 2020 року витонченіша, а лінії тонші. Акуратні білі кінчики і ультраглянцева основа припадуть до смаку мінімалісткам.

Перебільшені прикраси

Любителькам епатувати всіх навколо варто придивитися до масивних прикрас нігтів. Спеціальні гвіздки, дріт та інші елементи, ніби з будівельної майстерні, будуть на піку актуальності.

Анімалістичний принт

Забарвлення, подібне до плям леопарда або жирафа, смуг зебри або тигра, закріпилося у топі трендів манікюру. Але тепер варто експериментувати із яскравими комбінаціями, наприклад, неоново-зелений з глибоким синім буде помітний здалеку.

Декор перлинами

Штучні перлини стрімко повернулися в наше життя і на цей раз перемістилися в декор нігтів. Можна використовувати пару великих перлин для акцентів або розсипом маленьких підкреслювати форму нігтя

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel