Здорове волосся з професійними засобами Napura

Весна – ідеальний час, аби відновити не тільки душу, але й тіло. Почніть оновлення з волосся, для якого зима – завжди неабияке випробування. Якнайшвидше виправити та поліпшити стан допоможе професійна косметика для волосся бренду Napura, яка вже доступна в Elixir Spa Deluxe.

Косметика для волосся Napura – це не просто шампунь і кондиціонер, а повноцінна система догляду, яка складається з декількох кроків. Концепція Napura заснована на безін'єкційному методі лікування волосся. Спеціальні активатори і ампули в кожній лінійці містять ефективні комбінації вітамінів, масел і екстрактів, які починають діяти вже при першому застосуванні.

Всі засоби італійського бренду створені на основі екологічних і натуральних компонентів. Це знайшло відображення в назві бренду (Natural + Pure). Компоненти шампунів, сироваток і ампул не тестувалися на тваринах і абсолютно гіпоалергенні.

Кожна лінійка спрямована на лікування та відновлення стану шкіри голови. Наприклад, серія 00 Stamigen відновлює волосяні цибулини, засоби лінійки Active усувають лупа і роздратування шкіри, а Anagen ефективно активізує ріст волосся.

Аби оцінити весь потенціал трихологічної косметики Napura запрошуємо вас в Elixir Spa Deluxe. Наші фахівці підберуть ідеальний комплексний догляд спеціально для вас. Подбайте про здоров'я волосся вже зараз.

Телефон для замовлення: +380 (44) 321-3270, +380 (67) 501-9724

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel