Апаратна косметологія

Апаратна косметологія

Ми знаємо, наскільки важливі здоров'я та краса тіла, тому особливу увагу в нашому салоні приділяємо косметології.
В Elixir Spa Deluxe для Вас розроблений широкий спектр послуг по догляду за шкірою обличчя і тіла з використанням новітніх технологій косметичної та апаратної косметології. Кожна процедура індивідуально підбирається нашими фахівцями, з урахуванням особливостей шкіри та стану організму гостя.

Під час косметичних процедур ми використовуємо виключно натуральну та сертифіковану косметику, серед якої особливої уваги заслуговують бренди: La Biosthetique (Франція), Ericson Laboratoire (Франція), Cell Fusion (Корея), Pevonia (Америка), Gerard`s (Італія).
У нас використовуються такі косметичні апарати:

Апарат Електропорація «Infusion», Israel

Унікальна, абсолютно безпечна неінвазивна методика догляду за шкірою обличчя і тіла. Безін'єкційна електромезотерапія, яка допомагає доставити вітаміни, мінерали та комплекс амінокислот в глибокі шари шкіри. Омолодження, тінізації та сяйво Вашої шкіри.

Апарат «LPG», France

LPG масаж - один з найбільш затребуваних методів апаратної косметології для корекції фігури, боротьби з целюлітом і омолодження шкіри. Високоефективне, комфортне, безпечне і фізіологічний вплив - ось секрет такої популярності апарату серед тих, хто живе в ногу з часом і відповідальний за свою красу.

Апарат «Мікрострумова терапія»

Мікроструми - один з фізіотерапевтичних методів м'якого і делікатного догляду за шкірою обличчя і тіла. Процедури мікрострумової терапії надають видимий ліфтинг - ефект, покращують і відновлюють еластичність шкіри, мають протизапальну дію, показані при гіперпігментації, антицелюлітних програмах.

Апарат «Кріотерапія»

Кріотерапія успішно використовується в косметології. Під впливом низьких температур - миттєво поліпшується загальний стан шкіри, підвищується тонус м'язів обличчя, посилюється венозний відтік і прискорюється виведення токсинів.

Апарат «Ультразвукова чистка»

При ультразвукової чищенні шкіра очищається від мертвих клітин, а так само видаляються незначні забруднення пір і відбувається легкий мікромасаж шкіри за допомогою ультразвукових хвиль. В результаті такого очищення вирівнюється мікрорельєф шкіри, поліпшується колір обличчя і шкіра відразу ж набуває більш гладкий, доглянутий і сяючий вигляд.

Замовити послугу!

Всі поля є обов'язковими

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel