Послуги для дітей

Послуги для дітей

Ексклюзивно в Elixir Spa Deluxe доступні СПА-послуги та послуги салону краси для Ваших дітей. Проведіть приємний СПА-день всією сім'єю, відпочивайте у нас разом з дітьми, про яких професійно подбають наші майстри.

В САЛОНІ ДОСТУПНІ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ДІТЕЙ:

- стрижка

Майстри Elixir Spa Deluxe знають, як знайти підхід до маленьких непосид та як працювати з ніжними волоссям діток. У нас для Вашої дитини підберуть не тільки красиву, а й зручну стрижку, яка дозволить їй відчувати себе комфортно в щоденних пригодах та не буде заважати на шляху до нових відкриттів.

- укладання

Наші стилісти з радістю підготують Вашу дитину до будь-якої події. Грайлива укладка або складна зачіска - все під силу нашим майстрам. Швидко і красиво - це те, що потрібно дітям і їхнім батькам.

- манікюр

Допитливі дітлахи не дають спокій рукам, тому ніжна шкіра пересихає, сприяючи появі задирок і мозолів. Щоб уникнути погіршення їхнього стану, необхідно періодично робити дитячий гігієнічний манікюр. А щоб ручки були ще гарнішими - завжди можна зробити декоративний манікюр з нанесенням високоякісних лаків. Дана процедура проводиться в умовах виняткової стерильності, з використанням персональних інструментів.

- макіяж

У нашому салоні знають, як догодити навіть самим маленьким, адже в Elixir Spa Deluxe доступна послуга дитячого макіяжу. Професійна декоративна косметика для дітей складається тільки з натуральних компонентів, а майстри зроблять сеанс приємним та не нудним.

- масаж

Для правильного розвитку організму дитини важливим фактором є масаж тіла. Дитячий масаж спрямований на розігрів тіла, розробку і розтяжку м'язів, що дозволить поліпшити кровообіг в тканинах, позбавити від надлишку енергії, стимулювати правильний ріст м'язів, зберегти їх еластичність.

- гідрованна з пінкою

Гідрованна для дитини - це не тільки корисна процедура, а й веселе проведення часу. Корисний масаж потоками води позитивно впливає на організм дитини і знімає напругу. А пінка зробить перебування у ванній ще більш приємним та цікавим.

- навчання плаванню в басейні

Щоб позбутися страху води перед першою поїздкою на море дитині дуже важливо опанувати перші навички поведінки на воді. Наші професійні тренери допоможуть з цим. Правильно дихати, триматися на воді і плавати - те, чому навчиться Ваша дитина.

Замовити послугу!

Всі поля є обов'язковими

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel