Апарат «Ендосфера»

Апарат «Ендосфера»

«Ендосфера» - це сучасна техніка приємного апаратного масажу, яка не лише допомагає тримати тіло в тонусі, але й дозволяє скорегувати особливості фігури.

Спочатку «Ендосфера» допомагала спортсменам швидко відновлюватися після травм і тренувань. Все завдяки високій інтенсивності масажу, що стимулює кровообіг і виводить молочну кислоту.

Як влаштована «Ендосфера»

Пристрій робить дієвий масаж, який набагато краще впливає на м'язи, ніж звичайна процедура в масажиста. Принцип заснований на поєднанні сили мікровібрації та компресії, тому одними лише руками такого ефекту не вийде досягти.

«Ендосфера» складається з основного пристрою з невеликим маніпулятором. У нього є спеціальні ролики з приємними силіконовими сферами, які вібрують, створюють вакуум і безпосередньо взаємодіють з тілом. Така технологія не травмує шкіру ані ззовні, ані зсередині, але дозволяє впливати на судини та м'язи. Делікатний вплив створює тільки приємні відчуття, завдяки чому ви можете повністю розслабитися і насолодитися процесом.

На що здатна «Ендосфера»

В першу чергу, «Ендосфера» - це безболісна процедура, яка завжди є приємним ритуалом для клієнта. Головна її особливість полягає в тому, що вона миттєво покращує кровообіг. Завдяки цьому швидко зникають набряки, а шкіра відновлює свою еластичність та пружність.
«Ендосфера» виводить молочну кислоту, тому тіло швидше відновлюється після інтенсивних тренувань. Сеанси масажу з «Ендосферою» вбережуть вас від крепатури та триматимуть м'язи в тонусі протягом тривалого періоду.

«Ендосфера» бореться з головними причинами целюліту. Ролики усувають застій лімфи, стимулюють розсмоктування рідини в організмі і підвищують спалювання жирових клітин. Тому процедура ефективна і для боротьби з в'ялістю шкіри в проблемних зонах. Фахівці стверджують, що за допомогою «Ендосфери» можна прибрати до 3 см в об'ємі і забути про «апельсинову кірку» та «вушках» на стегнах.
«Ендосфера» дієва не тільки для тіла, але й для обличчя. Комплекс процедур перешкоджає віковим змінам: розгладжує зморшки, розслаблює м'язи, бореться з набряками під очима та коригує овал обличчя.

Протипоказання процедури

Варто утриматися від процедури тим, у кого є тромбофлебіт або онкологічні захворювання.

Почекайте з процедурою, якщо у вас є шкірні захворювання. Такий масаж може тільки погіршити запальні процеси, тому, перш за все, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Також не рекомендують проводити процедуру під час вагітності та в післяопераційний період.

Процес

До сеансу масажу з «Ендосферою» не потрібно особливої підготовки. Але важливо знати, що сеанс триває близько 75-95 хвилин. Це процедура, у процесі якої важливо ретельно опрацювати кожну ділянку тіла, аби досягти максимального ефекту. Як показує досвід, вже після разового відвідування клієнт бачить перший результат. А це - запорука кращого настрою і мотивації.

«Ендосфера» - це не чарівна паличка, яка за один сеанс вирішить усі проблеми. До процедури потрібно підходити усвідомлено та пройти цілісний курс з 6-12 сеансів. Тільки комплексний підхід допоможе вам досягти бажаного результату.

Замовити послугу!

Всі поля є обов'язковими

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel