Апарат Електропорація «INFUSION»

Апарат Електропорація «INFUSION»

Процедура по догляду за шкірою обличчя і тіла на апараті «Електропорація» - це унікальна, абсолютно безпечна, безболісна та неінвазивна методика догляду за шкірою. Електропорація також відома як безголкова альтернатива класичній мезотерапії - електромезотерапія, яка допомагає доставити вітаміни, мінерали та комплекс амінокислот в глибокі шари шкіри, де останні надають максимальний вплив. Це досягається завдяки активації додаткових провідних каналів, по яким речовини, що вводяться, легко потрапляють в клітини глибокого епідермісу.

Даний метод був удостоєний Нобелівської премії з хімії ще у 2003 році, а його серйозність підтверджується активним застосуванням в медицині. На сьогоднішній день електропорація - це єдиний неін'єкційний ефективний метод доставки в клітини шкіри активної речовини зі збереженням максимально можливої концентрації - більше 90%.

В Elixir Spa Deluxe всі процедури електромезотерапії проводяться на апараті «Infusion», розробленому компанією Viora з дотриманням всіх Європейських норм і стандартів, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Завдяки застосуванню апарату електропорації, з максимальною ефективністю і в найкоротші терміни вдається досягти наступних результатів:

Омолодження шкіри обличчя і тіла

Пружність, загальний тонус, підтягнутість і рівномірний колір шкіри

Позбавлення від мімічних зморшок

Зменшення рубців і розтяжок

Позбавлення від висипань, широких пор та інших проблем шкіри

Профілактика та позбавлення від целюліту

Виведення зайвої рідини

Виведення токсинів

Схуднення

Дана процедура проводиться нашими фахівцями для шкіри обличчя, шиї, зони декольте і тіла, із застосуванням тільки професійної та сертифікованої косметики.

Замовити послугу!

Всі поля є обов'язковими

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel