Апарат LPG

Апарат LPG

LPG масаж - один з найбільш затребуваних методів апаратної косметології для корекції фігури, боротьби з целюлітом та омолодження шкіри. Високоефективний, комфортний, безпечний та фізіологічний вплив - ось секрет популярності апарату серед тих, хто живе в ногу з часом і відповідальний за свою красу.

Завдяки властивостям, LPG апарат широко застосовують в медицині (лікування варикозу, радикулітів, відновлення після травм та опіків), в спорті (зміцнення м'язів і зв'язок, відновлення після травм) і в апаратній косметології, де він отримав найбільшу популярність, оскільки здатний забезпечити швидкий та стійкий результат при вирішенні таких проблем, як:

- Целюліт: усунення видимих проявів целюліту за допомогою LPG можливо на будь-яких його стадіях
- Локальні жирові відкладення: «жирові пастки», що не реагують на дієти і фізичні навантаження
- В'ялість шкіри: LPG масаж «підтягує» шкіру, підвищує її пружність
- Усунення набряклості і виведення зайвої рідини з тканин (має виражену лімфодренажну дією).
- Суттєве зменшення вираженості розтяжок і рубців
- Поліпшення постави і координації рухів (за рахунок нейросенсорного впливу)
- Позбавлення від зморшок, підтягнутість і пружність шкіри обличчя: LPG масаж сприяє запуску природних механізмів омолодження шкіри
- Підвищує ефективність косметичних процедур: ботокс, шкірні наповнювачі, підтяжка обличчя, пілінг, мезотерапія і т.д. і запобігає виникненню побічних ефектів.

Дуже важливо підібрати не тільки необхідний індивідуальний догляд, а й фахівця, який зможе грамотно та правильно його виконати. У Elixir Spa Deluxe ви можете більше не хвилюватись за якість процедур та їх виконання, в руках наших професіоналів вам залишається лише насолоджуватися отриманими результатами.

Базові процедури із застосуванням апарату LPG:

ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ТІЛА «ЛІПОМАССАЖ» - призначена на усунення целюліту. Прицільний вплив на тканини запатентованої технікою "Roll`up" - делікатно розгладжує шкіру і допомагає прибрати підшкірний жир. Шкіра стає гладкою і ніжною.

ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ТІЛА «Контуринг» - це процедура клітинної регенерації для відновлення пружності шкіри. Циклічна стимуляція технікою «Roll`out" - відновлює клітинну активність, збільшуючи щільність і еластичність ослабленої шкіри.

ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ТІЛА «Дренаж» - надає дренажну та релаксуючу дію, дозволяє легко видаляти токсини, що накопичилися, знімати втому, сприяє швидкому відновленню сил.

ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ «Сяйво шкіри» призначена для втомленої, схильної до набряків шкіри. Унікальна методика ліфт-стимуляції відновлює мікроциркуляцію і оксигенацію тканин, активує виведення токсинів, нормалізує лімфатичний і венозний відтік. Набряклість зникає, шкіра набуває свіжого та сяючого вигляду.

ПРОЦЕДУРА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ «Відновлення овалу» - це процедура посиленого антивікового впливу. Ліфтинг і відновлення "юного" овалу обличчя, зміцнення ослабленої шкіри, клітинна регенерація тканин обличчя.

Замовити послугу!

Всі поля є обов'язковими

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel