Про нас

Про нас


Elixir Spa Deluxe - центр краси та здоров'я, розташований в історичному центрі Києва, в п'ятизірковому готелі Fairmont Grand Hotel Kiev.

СПА-центр Elixir Spa Deluxe створений для тих, хто небайдужий до себе і знає ціну якісного сервісу. Турбота про клієнта, гармонійна атмосфера і увага до деталей - це основоположні правила салону і показники висококласного сервісу.

Тут Вам буде абсолютно комфортно. VIP-кабінети Elixir Spa Deluxe - це унікальна концепція відпочинку, де кожен жест майстра та елемент інтер'єру чітко вивірені і гармонійно підібрані для створення атмосфери розкоші та гармонії.

Індивідуальні майстри і розслаблююча обстановка Elixir Spa Deluxe, як не можна краще налаштовують на відпочинок і дарують турботу кожному гостю. У нас Ви можете скористатися всіма необхідними послугами та сервісами для повного відновлення душі і тіла, а також послугами салону краси, які включають:

 - перукарські послуги, СПА-догляд волосся;
 - манікюр, педикюр і СПА-догляди;
 - візаж, дизайн брів;
 - косметологія обличчя та апаратна косметологія: депіляція, масаж обличчя, чистка шкіри, комплексні СПА-догляди, догляд і відновлення шкіри;
 - Спа процедури:
* Масажі: класичний, релакс, лімфодренажний, глибоком'язовий, тайський масаж стоп, хот-стоун, антицелюлітний, масаж окремих зон, дитячий;
* Обгортання тіла;
* Пілінг для тіла;
* гідромасажна ванна.

 - хамам і римська парна;
 - басейн;
 - тренажерний зал;
 - послуги для дітей;
 - послуги для вагітних;

Застосовуючи світовий досвід і знання про догляд за тілом, ми зберігаємо Вашу красу, дотримуючись балансу між турботою про тіло і душу.
Ґрунтуючись на багаторічному досвіді та професіоналізмі, наші фахівці знають та відчувають, що необхідно саме Вам.

Створений для Вас, Elixir Spa Deluxe є ідеальним місцем для релаксації, відновлення енергії та природної краси.

FAIRMONT GRAND HOTEL KYIV
ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 1

ДЛЯ РЕЗЕРВУВАННЯ ДЗВОНІТЬ НАМ:
+380 67 501 97 24
+380 44 321 32 70
+380 44 321 32 71

АБО ПИШІТЬ НАМ:
WhatsApp
Viber

Fairmont Hotel